TRENDE
Ulusoy Evden Eve Nakliyat
 
Uluslararası Taşıma Hizmeti

Ulusoy'un 1970'li yıllarda sadece insan taşımacılığı değil, kargo taşımacılığında da Türkiye'nin ticari hayatında rol almaya başlar. Özellikle İran ve Irak'a yapılan kargo seferleri ile başlayan taşımacılık faaliyetleri ile milyonlarca ton kargo taşınır, dış ticaret alanında altın madalya ile ödüllendirilir.


O yıllardan gelen taşımacılık tecrübesi, 1990'lı yıllarda Bosfor A.Ş.nin satın alınarak , Ulusoy'un etki alanının Avrupa'ya taşınması ile güçlenir. Emery Worldwide gibi dünya çapında kargo acenteleri ile kurulan işbirlikleri ile Ulusoy, bugün müşterilerine sunduğu uluslararası evden eve taşımacılık hizmetinin de temelini atar.Yurtiçinde uzman taşıma kadrouuz ile sunduğumuz evden eve taşımacılık hizmetini geçmişten gelen tecrübemizle dünya çapında da hizmetinize sunuyoruz.


Sadece evinizden değil, vatanınızdan da taşınmak zorunda kaldığınızda veya sıladan yurda dönüyorsanız, Ulusoy'un yurtiçinde sunduğu kalite ve güvence ile size sadece ailenizle yeni yuvanıza varmak kalıyor.

Aranmak istediğiniz
saat aralığını seçiniz
Bilgilerinizi bırakın,
uzmanlarımız sizi arasın!
Ücretsiz ekspertiz
hizmetimiz için bilgi at ulusoy-evdeneve dot com;tıklayınız
ulusoy evden eve nakliyat
 
S.S.S. | Hakkımızda | Basın Odası | İletişim     ulusoy evden eve nakliyat
Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir. Bu sitenin diğer sayfalarına geçtiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.