TRENDE
Ulusoy Evden Eve Nakliyat
 
SIK SORULAN SORULAR
Gerçek Ulusoy musunuz?
Müşterilerimizin en çok sorduğu soru budur. Bunun nedeni de Ulusoy Evden Eve İşten İşe' nin ismini kullanan yaklaşık 16 adet taklit firmanın mevcut olmasıdır. Bu firmaların kapatılması için hukuki süreç devam etmektedir.

Ulusoy Ulusoy Global Yatırımlar Holding A.Ş.'ye ait bir marka olduğumuzun tespit edilebilmesi için 444 1 888 ile Call Center'ı arayıp "1" tuşlandığında Ulusoy Seyahat Nakliyat A.Ş.'ye ulaşabilir ve otobüs bileti almak üzere rezervasyon yaptırılabilir.
Sigortada neden muafiyet uyguluyorsunuz?
Sektörde sigortalı ev taşıma hizmeti veren tek firmayız. Muafiyet, bizim ugulamız değil, çalışmış olduğumuz sigorta şirketi ile ilgilidir.

Evden eve nakliye firmalarına sigorta şirketleri, risk oranı yüksek olduğundan, poliçe yapmak istememektedir. Dolayısıyla yapan şirketler de böyle bir muafiyet uygulaması yapmaktadır.
Şehir dışı taşımalarda taşeron mu kullanılıyor?
Ulusoy olarak piyasadan kesinlikle araç tedariki yapmıyoruz. Tüm taşımaları kendi araç ve personellerimizle gerçekleştirmekteyiz.
Hafta içi-hafta sonu fiyat farkı oluyor mu?
Hafta içi ve hafta sonu taşımalarda kesinlikle fiyat farkı bulunmamaktadır.
Başka şehirlerde acenteleriniz var mı?
Ulusoy Evden Eve İşten İşe İstanbul merkezli çalışmaktadır. Şu anda başka bir şehirde acentesi bulunmamaktadır.
 
Aranmak istediğiniz
saat aralığını seçiniz
Bilgilerinizi bırakın,
uzmanlarımız sizi arasın!
Ücretsiz ekspertiz
hizmetimiz için bilgi at ulusoy-evdeneve dot com;tıklayınız
ulusoy evden eve nakliyat
 
S.S.S. | Hakkımızda | Basın Odası | İletişim     ulusoy evden eve nakliyat
Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir. Bu sitenin diğer sayfalarına geçtiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.