TRENDE
Ulusoy Evden Eve Nakliyat
 
Hakkımızda
Ev ve ofis taşımalarınızda, uzman ekibimiz ile %98 müşteri memnuniyeti sağlayan Ulusoy Evden Eve İşten İşe Taşımacılık, yolcu ve ambalajlı ürün taşımacılığındaki 74 yıllık deneyimini evden eve, işten işe taşıma alanına da aktarmaktadır.

2009 yılı başında faaliyete başlayan şirketimiz; şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası taşımacılık sektöründeki profesyonel ve kurumsal çizgisi ile kurulduğu ilk günden itibaren sektöründe lider olmuştur.

Kadrolu ve konusunda uzman taşıma personelimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için özenle seçilmiştir. Son teknoloji ile donatılmış araç filomuz, başlangıçta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ve uluslararası her boyuttaki taşıma projeleri için tüm kişi ve kuruluşların vazgeçilmezi olmuştur.

Siz değerli müşterilerimizi taşıyarak başladığımız yolculuğumuza, canınızın yongası olan eşyalarınızı da aynı güvenle taşıyarak devam ediyoruz.
Aranmak istediğiniz
saat aralığını seçiniz
Bilgilerinizi bırakın,
uzmanlarımız sizi arasın!
Ücretsiz ekspertiz
hizmetimiz için bilgi at ulusoy-evdeneve dot com;tıklayınız
ulusoy evden eve nakliyat
 
S.S.S. | Hakkımızda | Basın Odası | İletişim     ulusoy evden eve nakliyat
Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir. Bu sitenin diğer sayfalarına geçtiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.